  • CWR06MH105KMC
CWR06MH105KMC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MH105KMC
HK JDW NO:
866-CWR06MH105KMC
Package:
D
Datasheet:
Description:
1μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 6.5Ohm Bulk D
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MH105KMC
  • Package / Case
    D
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm