  • CWR06NB335KRB
CWR06NB335KRB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NB335KRB
HK JDW NO:
866-CWR06NB335KRB
Package:
G
Datasheet:
Description:
3.3μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 2Ohm Bulk G
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NB335KRB
  • Package / Case
    G
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    2.79mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    6.73mm