  • CWR06NH684JB-TR
CWR06NH684JB-TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NH684JB-TR
HK JDW NO:
866-CWR06NH684JB-TR
Package:
D
Datasheet:
Description:
680nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 7Ohm Tape & Reel D
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NH684JB-TR
  • Package / Case
    D
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    7Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm