  • CWR11JH226KB
CWR11JH226KB
advertisement
Manufacturer No:
CWR11JH226KB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CWR11JH226KB
Package:
Molded
Datasheet:
CWR11JH226KB
Description:
22μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 900mOhm Molded
Step5Bar-code shipping tag
CWR11JH226KB
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    4.3mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm