  • CWR16CB336KCEZ/PR
CWR16CB336KCEZ/PR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16CB336KCEZ/PR
HK JDW NO:
866-CWR16CB336KCEZ/PR
Package:
E
Datasheet:
Description:
33μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 3Ohm Tape & Reel E
Step5Bar-code shipping tag
CWR16CB336KCEZ/PR
  • Package / Case
    E
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm