  • CWR16DH156KBBB/TR
CWR16DH156KBBB/TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16DH156KBBB/TR
HK JDW NO:
866-CWR16DH156KBBB/TR
Package:
B
Datasheet:
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Tape & Reel B
Step5Bar-code shipping tag
CWR16DH156KBBB/TR
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm