  • CWR16FH106JBBC/HR
CWR16FH106JBBC/HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16FH106JBBC/HR
HK JDW NO:
866-CWR16FH106JBBC/HR
Package:
B
Datasheet:
Description:
10μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Tape & Reel B
Step5Bar-code shipping tag
CWR16FH106JBBC/HR
  • Package / Case
    B
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm