  • CWR16HB106JCEZ/TR
CWR16HB106JCEZ/TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16HB106JCEZ/TR
HK JDW NO:
866-CWR16HB106JCEZ/TR
Package:
E
Datasheet:
Description:
10μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Tape & Reel E
Step5Bar-code shipping tag
CWR16HB106JCEZ/TR
  • Package / Case
    E
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm