  • CWR16HH475JCBA
CWR16HH475JCBA
advertisement
Manufacturer No:
CWR16HH475JCBA
HK JDW NO:
866-CWR16HH475JCBA
Package:
B
Datasheet:
Description:
4.7μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
CWR16HH475JCBA
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm