  • CWR16MB334JBAA/TR
CWR16MB334JBAA/TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16MB334JBAA/TR
HK JDW NO:
866-CWR16MB334JBAA/TR
Package:
A
Datasheet:
Description:
330nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 22Ohm Tape & Reel A
Step5Bar-code shipping tag
CWR16MB334JBAA/TR
  • Package / Case
    A
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    22Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm