  • CWR26MH106MCHB\HR
CWR26MH106MCHB\HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26MH106MCHB\HR
HK JDW NO:
874-CWR26MH106MCHB\HR
Datasheet:
CWR26MH106MCHB\HR
Description:
10μF ±20% 500mOhm Tape & Reel (TR) 2915 (7338 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26MH106MCHB\HR
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.285Lx0.150W 7.24mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    10μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    500mOhm
  • Failure Rate
    C (0.01%)
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm