  • DCM321620F-600-2P-T
DCM321620F-600-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
DCM321620F-600-2P-T
Manufacturer:
HYHONGYEX
HK JDW NO:
17944-DCM321620F-600-2P-T
Description:
60uH@100kHz -40℃~+85℃ 1.7Ω 50V 2 200mA 125V SMD,3.2x1.6x2mm Common Mode Filters ROHS