  • DLW21SN900HQ2B
DLW21SN900HQ2B
advertisement
Manufacturer No:
DLW21SN900HQ2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-DLW21SN900HQ2B
Package:
Datasheet:
DLW21SN900HQ2B
Description:
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.28A 0.41Ohm DCR SMD Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLW21SN900HQ2B
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Type
    Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    20VDC