  • DLW44SN172SK2K
DLW44SN172SK2K
advertisement
Manufacturer No:
DLW44SN172SK2K
HK JDW NO:
535-DLW44SN172SK2K
Package:
Datasheet:
DLW44SN172SK2K
Description:
Common Mode Chokes Dual 1.7kOhm 100MHz 1.5A 0.084Ohm DCR SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
DLW44SN172SK2K
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    LTB
  • Type
    Signal Line/Power Line
  • Voltage Rating
    60VDC