  • DO3308P-153MLD
DO3308P-153MLD
advertisement
Manufacturer No:
DO3308P-153MLD
HK JDW NO:
3194-DO3308P-153MLD
Step5Bar-code shipping tag
DO3308P-153MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 16 hours ago)
    FERRITE
  • Published
    2011
  • Tolerance
    20%
    yes
  • Part Status
    Active
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.12Ohm
    5137
  • Rated Current-Max
    1.9A
  • Inductance-Nom (L)
    15 µH
  • Self Resonant Frequency
    35MHz