  • ECQ-UAAF106KA
ECQ-UAAF106KA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAF106KA
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAF106KA
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAF106KA
Description:
Cap Film Suppression X2 10uF 275VAC PP 10% (41 X 28 X 42.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 110°C Bag
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAF106KA
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
  • Voltage
    275VAC