  • ECW-FG70305KA
ECW-FG70305KA
advertisement
Manufacturer No:
ECW-FG70305KA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECW-FG70305KA
Package:
Datasheet:
ECW-FG70305KA
Description:
Cap Film 3uF 700V PP 10% (31.5 X 13.5 X 28.5mm) Radial 27.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECW-FG70305KA
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    700VDC