  • EPA120100-P5-SZ
EPA120100-P5-SZ
advertisement
Manufacturer No:
EPA120100-P5-SZ
HK JDW NO:
193-EPA120100-P5-SZ
Package:
Datasheet:
EPA120100-P5-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Step5Bar-code shipping tag
EPA120100-P5-SZ
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    1.93Lx2.31W x 3.21 H 49.1mmx58.7mmx81.6mm
  • Connector Type
    Plug
  • Power (Watts)
    12W
  • Max Power Dissipation
    12W
  • Max Output Current
    1A
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Voltage - Output
    12VAC
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Height
    81.534mm