  • ERA-2HRC2491P
ERA-2HRC2491P
advertisement
Manufacturer No:
ERA-2HRC2491P
HK JDW NO:
590-ERA-2HRC2491P
Datasheet:
ERA-2HRC2491P
Step5Bar-code shipping tag
ERA-2HRC2491P
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm