  • ERJ-8GCYJ133M
ERJ-8GCYJ133M
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-8GCYJ133M
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-8GCYJ133M
Package:
1206
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-8GCYJ133M
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Dissipation-Max
    125mW