  • ERJ-U01F9102C
ERJ-U01F9102C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01F9102C
HK JDW NO:
590-ERJ-U01F9102C
Package:
Datasheet:
ERJ-U01F9102C
Description:
Thick Film, 91kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 1854
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01F9102C
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    170.097139μg
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2012
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    91kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Current Rating
    500mA