  • ERJ-U01J304C
ERJ-U01J304C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01J304C
HK JDW NO:
590-ERJ-U01J304C
Package:
Datasheet:
ERJ-U01J304C
Description:
Thick Film, 300kOhm, 5%,
Quantity:
In Stock : 14900
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01J304C
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    170.097139μg
  • Published
    2012
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    300kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Current Rating
    500mA