  • ERL0566K500FKEB500
ERL0566K500FKEB500
advertisement
Manufacturer No:
ERL0566K500FKEB500
HK JDW NO:
873-ERL0566K500FKEB500
Step5Bar-code shipping tag
ERL0566K500FKEB500
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    66.5kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W