  • FHT800-16F
FHT800-16F
advertisement
Manufacturer No:
FHT800-16F
Manufacturer:
Fuzetec Tech
HK JDW NO:
16635-FHT800-16F
Package:
Datasheet:
Description:
16V 8A 100A 4.2W 15A 8mΩ 8s 20mΩ Radial Leaded Resettable Fuses ROHS