  • FKP1U002204B00JSC9
FKP1U002204B00JSC9
advertisement
Manufacturer No:
FKP1U002204B00JSC9
HK JDW NO:
864-FKP1U002204B00JSC9
Package:
Description:
Cap Film 220pF 2000V PP 5% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP1U002204B00JSC9
  • Product Weight (g)
    1.311
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    2000VDC|700VAC