  • FKP2J011001D00HF00
FKP2J011001D00HF00
advertisement
Manufacturer No:
FKP2J011001D00HF00
HK JDW NO:
864-FKP2J011001D00HF00
Package:
Description:
Cap Film 0.001uF 630V PP 2.5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
FKP2J011001D00HF00
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    2.5%
  • Voltage
    630VDC|250VAC