  • FKP2O112201L00KSSD
FKP2O112201L00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP2O112201L00KSSD
HK JDW NO:
864-FKP2O112201L00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.0022uF 1000V PP 10% (7.2 X 8.5 X 10mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP2O112201L00KSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.232
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|250VAC