  • FLHTC0311-24-6CS3125
FLHTC0311-24-6CS3125
advertisement
Manufacturer No:
FLHTC0311-24-6CS3125
HK JDW NO:
798-FLHTC0311-24-6CS3125
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLHTC0311-24-6CS3125
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    200°C
  • Packaging
    Bulk
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Blue
  • Conductor Strand
    19/36
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.036 (0.91mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm