  • FLV-BR11222R
FLV-BR11222R
advertisement
Manufacturer No:
FLV-BR11222R
HK JDW NO:
607-FLV-BR11222R
Package:
Datasheet:
Description:
BAR LIGHT RED 112MM X 22MM 2.6W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLV-BR11222R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Series
    FLV-BR
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Bar
  • Color
    Red
  • Power Dissipation-Max
    2.6W
  • Height
    0.748 19.00mm
  • Length
    4.409 112.00mm
  • Width
    0.866 22.00mm
  • Length - Emitting Surface
    3.937 100.00mm
  • Width - Emitting Surface
    0.709 18.00mm