  • FLV-BR11222W
FLV-BR11222W
advertisement
Manufacturer No:
FLV-BR11222W
HK JDW NO:
607-FLV-BR11222W
Description:
BAR LGT WHITE 112MM X 22MM 4.2W
Step5Bar-code shipping tag
FLV-BR11222W
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Series
    FLV-BR
  • Type
    Bar
  • Color
    White
  • Power Dissipation-Max
    4.2W
  • Height
    0.748 19.00mm
  • Length
    4.409 112.00mm
  • Width
    0.866 22.00mm
  • Length - Emitting Surface
    3.937 100.00mm
  • Width - Emitting Surface
    0.709 18.00mm