  • FLV-FQ48W
FLV-FQ48W
advertisement
Manufacturer No:
FLV-FQ48W
HK JDW NO:
607-FLV-FQ48W
Description:
SQUARE DIFFUSED WHT 48MMX48MM 2W
Step5Bar-code shipping tag
FLV-FQ48W
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to FLV-FQ48W.
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Series
    FLV-FQ
  • Type
    Square, Diffused
  • Color
    White
  • Power Dissipation-Max
    2W
  • Height
    1.181 30.00mm
  • Length
    1.890 48.00mm
  • Width
    1.890 48.00mm
  • Length - Emitting Surface
    1.614 41.00mm
  • Width - Emitting Surface
    1.614 41.00mm