  • FLV-FR150R
FLV-FR150R
advertisement
Manufacturer No:
FLV-FR150R
HK JDW NO:
607-FLV-FR150R
Description:
RING DIFFUSED RED 150MM 3.5W
Step5Bar-code shipping tag
FLV-FR150R
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Series
    FLV-FR
  • Type
    Ring, Diffused
  • Color
    Red
  • Power Dissipation-Max
    3.5W
  • Outer Diameter
    5.906 (150.00mm) Dia
  • Outer Diameter - Emitting Surface
    4.843 (123.00mm) Dia
  • Height
    0.689 17.50mm
  • Diameter - Inner
    1.575 (40.00mm) Dia