  • FMP300FRF73-3K6
FMP300FRF73-3K6
advertisement
Manufacturer No:
FMP300FRF73-3K6
HK JDW NO:
898-FMP300FRF73-3K6
Datasheet:
FMP300FRF73-3K6
Description:
3.6kOhm, 3W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMP300FRF73-3K6
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    3.6kOhm
  • Power (Watts)
    3W