  • FRS-R-40ID
FRS-R-40ID
advertisement
Manufacturer No:
FRS-R-40ID
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-FRS-R-40ID
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 40A, 600VAC, 250VDC, 200000A (IR), Inline/holder