  • FWH-20A14F
FWH-20A14F
advertisement
Manufacturer No:
FWH-20A14F
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-FWH-20A14F
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 20A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder