  • G0031R210FS7480
G0031R210FS7480
advertisement
Manufacturer No:
G0031R210FS7480
HK JDW NO:
866-G0031R210FS7480
Datasheet:
G0031R210FS7480
Description:
Through Hole 1.21Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G0031R210FS7480
  • Contact Plating
    Lead, Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.21Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm