  • G8015X24B-RGR
G8015X24B-RGR
advertisement
Manufacturer No:
G8015X24B-RGR
HK JDW NO:
528-G8015X24B-RGR
Package:
Datasheet:
G8015X24B-RGR
Description:
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
G8015X24B-RGR
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    Square - 80mm Lx80mm H
  • Feature
    Thermal Overload Protector (TOP)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.250A
  • RPM
    4800 RPM
  • Air Flow
    43.0 CFM (1.20m3/min)
  • Noise
    40.0 dB(A)
  • Static Pressure
    0.230 in H2O (57.3 Pa)
  • Width
    15.30mm