  • G8032S24B-RSR
G8032S24B-RSR
advertisement
Manufacturer No:
G8032S24B-RSR
HK JDW NO:
528-G8032S24B-RSR
Package:
Datasheet:
G8032S24B-RSR
Description:
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
G8032S24B-RSR
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Weight
    0.286lb 129.73g
  • Published
    2006
  • Series
    G8032
  • Size / Dimension
    Square - 80mm Lx80mm H
  • Feature
    Thermal Overload Protector (TOP)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.100A
  • RPM
    2500 RPM
  • Air Flow
    29.0 CFM (0.812m3/min)
  • Noise
    30.0 dB(A)
  • Static Pressure
    0.150 in H2O (37.3 Pa)
  • Width
    32.00mm