  • GS18B24-P1J
GS18B24-P1J
advertisement
Manufacturer No:
GS18B24-P1J
HK JDW NO:
495-GS18B24-P1J
Package:
Datasheet:
GS18B24-P1J
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 2POLE
Step5Bar-code shipping tag
GS18B24-P1J
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Desktop
  • Weight
    210g
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    50°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Depth
    54mm
  • Approval Agency
    CB, CE, CSA, EN, GS, TUV, UL
  • Efficiency
    86 %
  • Output Voltage
    24V
  • Max Output Current
    750mA
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Cable Length
    1.83m
  • Output Current
    750mA
  • Output Power
    18W
  • Current - Output 1
    750mA
  • Max Output Power
    18W
  • Max Input Current
    500mA
  • Height
    33.02mm
  • Length
    78.74mm
  • Width
    53.34mm