  • GSM25E07-P1J
GSM25E07-P1J
advertisement
Manufacturer No:
GSM25E07-P1J
HK JDW NO:
495-GSM25E07-P1J
Package:
Datasheet:
GSM25E07-P1J
Description:
Quantity:
In Stock : 26
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
GSM25E07-P1J
  • Mount
    Wall
  • Weight
    229.999993g
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Series
    GSM25E (25W)
  • Size / Dimension
    3.11Lx2.13W x 1.30 H 79.0mmx54.0mmx33.0mm
  • Approval Agency
    CB, CE, TUV
  • Efficiency
    Level V
  • Voltage - Output 1
    7.5V
  • Voltage - Input
    80V~264VAC
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Output Power
    22W
  • Voltage - Output
    7.5V
  • Current - Output 1
    2.93A
  • Form
    Wall Mount (Class II)
  • Region Utilized
    Europe
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Input Connector
    CEE 7/16
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max