  • HTS00585622JKB17
HTS00585622JKB17
advertisement
Manufacturer No:
HTS00585622JKB17
HK JDW NO:
875-HTS00585622JKB17
Description:
Through Hole 56.2kOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00585622JKB17
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    56.2kOhm
  • Diameter
    1.6mm
  • Length
    7mm