  • HTS05473925FPB19
HTS05473925FPB19
advertisement
Manufacturer No:
HTS05473925FPB19
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-HTS05473925FPB19
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 39.2MOhm, Thick Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HTS05473925FPB19
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    39.2MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    4.5mm
  • Length
    47mm