  • IM-2-1.2UH-10%
IM-2-1.2UH-10%
advertisement
Manufacturer No:
IM-2-1.2UH-10%
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IM-2-1.2UH-10%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IM-2-1.2UH-10%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current Rating
    590mA
  • Inductance
    1.2 μH
  • Frequency - Self Resonant
    150MHz