  • JK-MSMD125-8
JK-MSMD125-8
advertisement
Manufacturer No:
JK-MSMD125-8
HK JDW NO:
16175-JK-MSMD125-8
Package:
Datasheet:
Description:
8V 1.25A 100A -40℃~+85℃ 2.5A 0.05Ω 0.4s 0.2Ω SMD Resettable Fuses ROHS