  • JK250-100U
JK250-100U
advertisement
Manufacturer No:
JK250-100U
HK JDW NO:
16175-JK250-100U
Package:
Datasheet:
Description:
250V 100mA 3A 1W 200mA 10Ω 1s 20Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS