  • JT120-YG-CS
JT120-YG-CS
advertisement
Manufacturer No:
JT120-YG-CS
HK JDW NO:
512-JT120-YG-CS
Package:
Datasheet:
JT120-YG-CS
Description:
COMPLETE UNIT GRN/YLW 2 STACK
Step5Bar-code shipping tag
JT120-YG-CS
  • Weight
    1.6lbs 725.7g
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
    Complete Unit
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Supply
    120VAC
  • Function
    Steady
  • Voltage
    120V
  • Current
    30mA