  • L06038R2DGWTR\500
L06038R2DGWTR\500
advertisement
Manufacturer No:
L06038R2DGWTR\500
HK JDW NO:
66-L06038R2DGWTR\500
Step5Bar-code shipping tag
L06038R2DGWTR\500
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    0603 (1608 Metric)
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.81mm
  • Tolerance
    ±0.5nH
  • Part Status
    Active
    Thin Film
  • Current Rating (Amps)
    300mA
  • Inductance
    8.2nH
  • DC Resistance (DCR)
    350mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    3.8GHz
  • Q @ Freq
    23 @ 450MHz
  • Inductance Frequency - Test
    450MHz
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.71mm