  • LCF201204C101TG
LCF201204C101TG
advertisement
Manufacturer No:
LCF201204C101TG
HK JDW NO:
461-LCF201204C101TG
Package:
0805 (2012 Metric), 8 Lead
Datasheet:
LCF201204C101TG
Description:
CMC 4LN 130MA 100 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
LCF201204C101TG
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 8 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    LCF
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.047W 2.00mmx1.20mm
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4Ohm
  • Current Rating (Max)
    130mA
  • Impedance @ Frequency
    100Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.033 0.85mm