  • LCFE201204A101TG
LCFE201204A101TG
advertisement
Manufacturer No:
LCFE201204A101TG
HK JDW NO:
461-LCFE201204A101TG
Package:
0805 (2012 Metric), 10 Lead
Datasheet:
LCFE201204A101TG
Description:
CMC 4LN 100MA 100 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
LCFE201204A101TG
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 10 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2018
  • Series
    LCFE
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.047W 2.00mmx1.20mm
  • Feature
    ESD
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    100Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.033 0.85mm