  • LI1210E600R-00
LI1210E600R-00
advertisement
Manufacturer No:
LI1210E600R-00
HK JDW NO:
449-LI1210E600R-00
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
LI1210E600R-00
Description:
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LI1210E600R-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    LI
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    60Ohm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Current Rating (Max)
    500mA
  • Impedance @ Frequency
    60Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.6002mm